Używana Muzyka jest tak samo dobra jak nowa - muzyka!

UżywanaMuzyka.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą oryginalnych używanych płyt winylowych i CD w szerokim zakresie gatunków muzycznych. Muzyka jest naszą pasją i w to co robimy wkładamy całe nasze serce.Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. W naszym sklepie spotkacie się z szeroką gamą produktów, a sprostanie Waszym wymogom to misja naszej firmy. Zapraszamy!

Jak w przypadku nośnika analogowego przystało, nawet nowa płyta potrafi zaszumieć, potrzaskiwać itp. (znamy to dobrze z własnego doświadczenia). Dlatego staramy się sumiennie opisywać rzeczywisty stan płyt i myjemy je przed wysyłką w specjalnym detergencie. Proszę pamiętać, iż większość używanych płyt winylowych to produkty mające nawet po kilkadziesiąt lat i ślady ich użytkowania są nie do uniknięcia. Jesteśmy otwarci w przypadku pytan.

Czas to pieniądz, dlatego cały oferowany asortyment dostępny jest od ręki i wysyłany maksymalnie w ciągu 48h od opłacenia zamówienia. Paczki zabezpieczamy odpowiednio na czas transportu aby ich cenna zawartość nie uległa uszkodzeniu i mogła cieszyć naszych Klientów.

Charakterystyczną cechą wyraźnie wyróżniającą nas na tle konkurencji jest niezaprzeczalny fakt posiadania „od ręki“ wielu produktów niedostępnych już na rynku. Nasz sklep to gratka dla prawdziwych koneserów „czarnego winyla“. Dodatkowo szeroki wybór płyt CD w atrakcyjnych cenach zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto jesteśmy jedynym oficjalnym sklepem w Polsce posiadającym wszystkie aktualne pozycje wydawnictwa Pokorny Music Solutions w dobrej cenie.

Jesteśmy otwarci na kontakt i do Państwa dyspozycji!

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości służymy radą, doświadczeniem i pomocą. 

Telefonicznie w dni robocze w godzinach 10:00 – 17:00 pod numerem 509 722 613
lub mailowo pod adresem: biuro @ uzywanamuzyka.pl (połącz litery ze znakiem)

Wasze Centrum Miłej Obsługi Klienta.

Sklep internetowy UżywanaMuzyka.pl prowadzony przez Pokorny Music Solutions Sp. z o.o.

Siedziba Firmy:

Pokorny Music Solutions Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 22-24
881-363 Gdynia


Adres Sklepu:

UżywanaMuzyka.pl
ul. 3-go Maja 22-24
81-363 Gdynia

Zapraszamy!